The World of Eternal War
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Choose your destiny, unravel the mysteries of this chaotic world, become the strongest warrior! Register and enjoy!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Kontinent vetra

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 30, 2016 2:22 pm

Rika:
"Mhm...Imam pitanje ja za tebe...Kako si me spasao dok sam padala?
Bio si tako daleko od mene i odjednom si se pojavio niotkuda."
"Krenula bi sa tobom,ali samo bih smetala..."
Kontinent vetra - Page 2 Risika_chan_copy_by_zenithomocha-d9nmguf
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 30, 2016 2:34 pm

Kontinent vetra - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQGpUPuRRr0ldmHOfZVeRTzrRJHiy3mOIGuEwodocWoFpia4WJr0g
Prvo sam pokusao da te uhvatim ali posto sam video da necu uspeti iskoristio sam moc teleportacije.
Inace ne bih mi smetala ionako bi mi trebalo drusto ne volim da sam putujem. Very Happy
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 30, 2016 2:47 pm

Rika:
"Teleportacije ? Hmuhm...Ti si cudan...Hm...Dodji...Ovim putem je biblioteka ! "
*Blago se nasmesila i posla putem*
Kontinent vetra - Page 2 Building+Anime+Landscape+16

Kontinent vetra - Page 2 Tumblr_mb1cuq7BBZ1rwgj3ko1_500
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 30, 2016 2:51 pm

Kontinent vetra - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQQpcY4VncqEoSEcLMKEquBJg5FstaX5Dn7TyuZEbEYsmnqgJFokA
"Krenuo sam za njom"
I pitao je zbog cega ova zemlja ima toliko problema.
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 30, 2016 2:57 pm

Rika:
"Objasnicu ti kada stignemo u biblioteku..."
Kontinent vetra - Page 2 Risika_chan_copy_by_zenithomocha-d9nmguf
*Zabrinuto je nastavila da koraca...*
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 30, 2016 2:58 pm

Nastavio sam dalje da je pratim prema biblioteci.
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 03, 2016 1:20 pm

Stizete u biblioteku i kada ste usli vidite predivnu prostoriju puno knjiga...Prilazi vam jedan covek...
Kontinent vetra - Page 2 Real-drive-15-01
Shinji:
"Ooo Rika kakvo divno iznenadjenje ! Otkud ti?I ko je ovaj mladi gospodin? "

Rika:
"Dobar Dan gospodine Shinji. Ovo je Yuu.Da li bismo smeli da sednemo i pogledamo neke knjige?"

Shinji:
"Naravno ! Slobodno uzivajte,ako vam nesto zatreba pozovite me."
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 03, 2016 6:06 pm

Hvala vam gospodine Shinji Very Happy
Kontinent vetra - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRv4AL_g7wdgkQj8UBcvPV0OYt2ThlvxeodyhdXWnzlZkPuKKVg6g
Nego Rika rekla si mi da ces mi ipspricati zbog cega ova zemlja ima toliko problema.
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 03, 2016 11:43 pm

Rika:
"Da...Vidis...Pre vise od stotinu godina nas svet i svet drugih bica je bio u harmoniji...ali ljudi su poceli da ulaze u rasprave pa cak i bitke sa njima...Nakon desetogodisnjeg rata Zli princ je stvorio nekoliko svojih tvrdjava sirom sveta...Dok je njegovu ostavio sakrivenu daleko na nebu.Ljudi su umirali svakoga dana i populacija se smanjiva sirom sveta,dok jednog dana nije sklopljen savez da se dnevno izvrsi nekoliko samoubistava kao ritual u cast Princu...Nase selo je odabrano da ucestvuje u ritualu...Ja sam trebala da budem deo njega,ali si me ti spasao i sada ces biti u problemu...U zemlji Nebeskog Zamka koja se nalazi odmah iza onih dalekih planina(*Pokazuje prstom kroz prozor*) je jedna tvrdjava Zlog Princa..."
Kontinent vetra - Page 2 133d7ccbddefc147985955e0da8eee17
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 03, 2016 11:52 pm

Kontinent vetra - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyZGwqyyA54A0OLbYG4qCbs0XhRKMTTjCojdjwLP_20znqj3GHlQ
Bas mi je drago sto sam stigao na vreme da te spasem!!
Nemoras brinuti zbog toga dali sam u problemu ili nisam.
Sta bi se desilo kada bi se te tvrdjave unistile i gde se one nalaze ako kojim slucajem znas.
A uzgred bih mogli i pogledati dali pise nesto u ovoj biblioteci u vezi ove knjige koje trazim, mozda je ta knjga cak kod tog princa ko ce znati.
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 12:07 am

Rika:
"Mogla bih da pogledam u knjigama,ali nisam sigurna da li ima jos nekih podataka...ovo je bilo sve sto znam..."
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 12:09 am

Pomazem joj oko knjiga. Exclamation Exclamation
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 12:24 am

Rika:
"Huh...Hvala..."

Shinji:
"Da li vam treba nekakva pomoc gospodjo Rika, gospodine Yuu ?"
"Sta god vam treba samo pitajte.Nadam se da vas nisam prekinuo u necemu."
Kontinent vetra - Page 2 Latest?cb=20140321200343&path-prefix=de
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 12:35 am

Gospodine Shinji dali postoji knjiga u kojoj pise nesto o tvrdjavama koje je sagradio Zli Princ, i tkaodje neke knjige o kjnjizi koja je svemoguca koja ispunjava sve zelje. Hvala Unapred !!!!
Kontinent vetra - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSLCOA2crO6213oJV3Q8awiHD9XamXbvdMjvbiUmPwQl_zAXrREZg
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 12:40 pm

Shinji:
"Uh...Zasto vas mlade uopste tako nesto zanima...Imamo jednu knjigu samo sekund."
*Kvrc*
"Auu moja ledja !"Uh Evo knjige..."
*Stavlja knjigu na sto"
Kontinent vetra - Page 2 Mrx%2Bnecronomicon
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 12:46 pm

Kontinent vetra - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTS99xVJ1FQkV7OJ17GiewU7OJFC_ka6NFYYZexfj0lOojDzbupfA
Da li ste dobro gospodine.
Nemam bas veliki razlog zasto trazim tu knjigu samo hocu da u ovom svetu mogu da zive svi mirno, i da se neko zao ne docepa te knjige.
Hvala vam gospodine Shinji.
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 1:42 pm

Shinji:
"Uh...Moja stara ledja..."
"Ne bih zeleo da se izlozite opasnosti zbog naseg naroda gospodine Yuu...Tamo je veoma opasno..."
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 1:49 pm

Ja nisam obican covek gospodine Shinji ne brinite ze zbog toga prolazio sam kroz mnogo opasnih stvari i evo sad stojim ovde ziv i zdrav. Dokaz za to je moje desno oko.
Kontinent vetra - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQGpUPuRRr0ldmHOfZVeRTzrRJHiy3mOIGuEwodocWoFpia4WJr0g
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 2:02 pm

Shinji:
"Da,jedno oko mozes misliti zato imamo 2 zar ne ahaha xD "
"Uh...izvini imam los smisao za humor..."
"Pa hajde da pogledamo tu knjigu.."
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 2:06 pm

Kontinent vetra - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyZGwqyyA54A0OLbYG4qCbs0XhRKMTTjCojdjwLP_20znqj3GHlQ hahaha
Nista gospodine Shinji.
Hvala vam na pomoci.
Priblizavamo se knjizi i polako je otvaramo.
Back to top Go down
Sponsored content





Kontinent vetra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kontinent vetra
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kontinent vode
» Kontinent zemlje
» Kontinent Vatre

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The World of Eternal War :: Tema za putovanja-
Jump to: