The World of Eternal War
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Choose your destiny, unravel the mysteries of this chaotic world, become the strongest warrior! Register and enjoy!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Kontinent vetra

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 12:46 pm

Kontinent vetra - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTS99xVJ1FQkV7OJ17GiewU7OJFC_ka6NFYYZexfj0lOojDzbupfA
Da li ste dobro gospodine.
Nemam bas veliki razlog zasto trazim tu knjigu samo hocu da u ovom svetu mogu da zive svi mirno, i da se neko zao ne docepa te knjige.
Hvala vam gospodine Shinji.
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 3 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 1:42 pm

Shinji:
"Uh...Moja stara ledja..."
"Ne bih zeleo da se izlozite opasnosti zbog naseg naroda gospodine Yuu...Tamo je veoma opasno..."
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 1:49 pm

Ja nisam obican covek gospodine Shinji ne brinite ze zbog toga prolazio sam kroz mnogo opasnih stvari i evo sad stojim ovde ziv i zdrav. Dokaz za to je moje desno oko.
Kontinent vetra - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQGpUPuRRr0ldmHOfZVeRTzrRJHiy3mOIGuEwodocWoFpia4WJr0g
Back to top Go down
Dark Chaos

Dark Chaos



Kontinent vetra - Page 3 Empty
PostSubject: Nikola Putovanje    Kontinent vetra - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 2:02 pm

Shinji:
"Da,jedno oko mozes misliti zato imamo 2 zar ne ahaha xD "
"Uh...izvini imam los smisao za humor..."
"Pa hajde da pogledamo tu knjigu.."
Back to top Go down
Nikola

Nikola


Age : 22

Kontinent vetra - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 04, 2016 2:06 pm

Kontinent vetra - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcSyZGwqyyA54A0OLbYG4qCbs0XhRKMTTjCojdjwLP_20znqj3GHlQ hahaha
Nista gospodine Shinji.
Hvala vam na pomoci.
Priblizavamo se knjizi i polako je otvaramo.
Back to top Go down
Sponsored content





Kontinent vetra - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kontinent vetra   Kontinent vetra - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kontinent vetra
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kontinent zemlje
» Kontinent Vatre
» Kontinent vode

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The World of Eternal War :: Tema za putovanja-
Jump to: